Ocean Park

Czy miałeś kiedyś okazję poczuć się jak na dnie oceanu? Spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów? Teraz to możliwe! W Ocean Parku nie tylko mamy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1, w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym, ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu.

20 hektarów ścieżek pełnych atrakcji; Wodospad, Żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, lego chatka, ogniska i wiele innych!

Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym, Ocean Park oferuje niesamowitą zabawę na największym bezpłatnym placu zabaw w województwie pomorskim. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa coś niesamowitego, tylko u nas, każdy może porozmawiać z „wygadanym wielorybkiem” – pierwsze w Polsce interaktywne show, gdzie wieloryby naprawdę gadają! Ocean Park to mnóstwo niesamowitej zabawy w jednym miejscu. Jeśli planujecie wakacje we Władysławowie (zobacz tu) z dziećmi to obowiązkowe miejsce, które powinniście odwiedzić.

rezerwacja