Lunapark Sowiński

To bardzo ciekawe miejsce dla osób w każdym wieku, a rozrywki tutaj dla wszystkich na pewno nie zabraknie. Jedną z najciekawszych atrakcji jest klasyczna Kolejka Górska „Tajfun”, oblegana co roku przez tysiące turystów, gdyż ten punkt koniecznie trzeba zaliczyć 🙂 Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak zaczynał Robert Kubica polecamy jazdę go-kartem po „ósemce”.

Dla miłośników mocnych wrażeń jest kilka ekstremalnych atrakcji, które potrafią nieźle „wywiercić” – Condor, Booster, czy Extreme. Można się pośmiać w Gabinecie Krzywych Luster, bądź poczuć dreszczyk grozy w zamku strachu. Amatorów wodnych przejażdżek zapraszamy na pływające Łabędzie. Dezorientację błędnika gwarantuje wizyta w Szalonym Domku, a miłośników kręconych jazd zapraszamy na Splash Shake, Jaguara, czy klasyczną Łańcuchową we współczesnej wersji, mające wciąż niemalejące powodzenie.

Jeśli ktoś do tej pory nie poznał jeszcze bohaterów Epoki Lodowcowej, czy Pingwinów z Madagascaru, może to zrobić już teraz.Postacie naturalnej wielkości czekają na fotkę z fanami. Niezliczona ilość innych atrakcji na pewno zapewni Państwu relaks, moc pozytywnych emocji i niezapomniane wspomnienia z pobytu we Władysławowie. Zapraszamy serdecznie. To miejsce koniecznie trzeba odwiedzić!

rezerwacja